چراغ سقفی روکار پنل 120 در 30 روکار SMD سان لوکس

پنل 120 در 30 روکار SMD سان لوکس

تماس بگیرید
120x30
60ماه
چراغ سقفی روکار پنل 60 در 30 روکار SMD سان لوکس

پنل 60 در 30 روکار SMD سان لوکس

تماس بگیرید
32w
60ماه
چراغ سقفی روکار پنل 120 در 30 روکار SMD سان لوکس

پنل 120 در 30 روکار SMD سان لوکس

تماس بگیرید
48w
60ماه
چراغ سقفی روکار پنل 60 در 30 روکار SMD سان لوکس

پنل 60 در 30 روکار SMD سان لوکس

تماس بگیرید
30x60
60ماه

پنل روکار

در سال های اخیر استفاده از پنل روکار در روشنایی ساختمان با توجه به کیفیت و نور مناسبی که دارند، به طور گسترده ای افزایش یافته است. پنل های روکار قابلیت نصب در محیط های مختلف مثل مسکونی، اداری و تجاری را دارا هستند، لذا میزان تقاضا برای خرید و استفاده از آنها در قیاس با دیگر انواع تجهیزات و چراغ های روشنایی در بازار لاله زار، بیشتر است.


چراغ های روکار در واقع برای نصب بر روی دیوار یا سقف، تولید می شوند و دارای انواع گوناگونی هستند. طراحی های متنوع پنل های روکار در شکل های گنبدی، مربع، مکعبی، مستطیل، دایره و… در بازار لاله زار عرضه می شود. از خصوصیت ها و مزایای قابل توجه معماران و طراحان در پنل های روکار می توان به پخش نور متناسب در مکان های سقف کوتاه است. پنل های روکار را غالبا در فضاهایی مانند: حمام و دستشویی، آشپزخانه، اتاق نشیمن و پذیرایی، راهروها، پارکینگ و راه پله ها و… نصب و اجرا می کنند. تنوع در طرح ها و مدل های چراغ و پنل های روکار زیاد است.

پنل روکار مستطیل و مربع

این پنل ها که غالبا در اندازه های کوچک و چهارگوش تولید می شوند، عموما در فضاهایی مانند آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، اتاق های کنفرانس و پارکینگ ها و راهرو ها و….توسط معماران و طراحان در ساختمان انتخاب و استفاده می شود. پنل های مربعی و مستطیلی ( 4گوش ) غالبا در ابعاد مختلفی مثل ۳۰×۳۰، ۶۰×۶۰، ۶۰×۳۰، ۱۲۰×۳۰ تولید می شوند.

پنل روکار گرد: پنل روکار گرد یا دایره ای مثل پنل های مربعی و مستطیلی در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند. نحوه نصب این نوع پنل ها بسیار آسان است. و اینکه نورپردازی عالی و بدون ایجاد خیرگی در فضای مورد استفاده را به ارمغان می آورند. از پنل های روکار دایره ای در فضاهای مسکونی، اداری و تجاری استفاده می شود که زیبایی خاصی را به محیط می بخشد.

پنل روکار LED: پنل های ال ای دی معمولا دارای بدنه ای آلومینیومی و سبک است و اغلب در فضاهایی مثل راهرو های مسکونی، محیط های بیمارستانی، هتل ها و… مورد انتخاب معماران و طراحان قرار می گیرند. پنل های ال ای دی LED مصرف انرژی پایینی دارند. همچنین نور با کیفیتی را در محیط تولید می کنند که سبب خیرگی در محیط نیز نمی شوند.